Kävijälaskuri

KuukausiPelaajaa
Elokuu 2021 (1 viikko)300
Syyskuu 2021864
Huhtikuu 2022320
Toukokuu 20221160
Kesäkuu 2022930
Heinäkuu 20221050
Elokuu 2022810
Syyskuu 2022
Lokakuu 2022
Yhteensä 2022

Laskurin tiedot luetaan kuun lopussa. Lukema tarkoittaa koko Pro radan kierroksen pelannutta henkilöä. Frisbeekeskuksen käyttäjiä on vielä paljon enemmän. Tietoa käytetään kaupungin liikuntapaikan liikkujamäärän kartoitukseen.